Żelazny znany Polski Zespół akrobacyjny, qui swoje początki Mia ł właśnie w aeroklubie ziemi lubuskiej. Charakterystyczne Czerwone samoloty à Extry 330LC, Zliny 50LS lub Zliny 526Fi, na których Zespół Lata zamiennie w formacji OD 3 do 6 samolotów. Podczas niektórych pokazów spotkacie także towarzyszący formacji szybowiec. OD Niedawna grupę akrobacyjną Żelazny Wspiera Nowe parlé pilotów wyszkolonych Pod czujnym Okiem swoich instruktorów-Niezwykle doświadczonych pilotów OD lat związanych z grupą. Pokazy w ich wykonaniu na długo zapadają w Pamięć. Artur Kielak pilote, którego bywalcom pokazów lotniczych przedstawiać racjay nie Trzeba. Jego wizytówką są pokazy de dynamicznych akrobacji wykonywanych na niewielkim samolocie Xtreme air XA-41. Artur kielak OD wielu lat związany jest z lotnictwem-ma uprawnienia do lotów na diffĂŠrents typach samolotów, w tym także pasażerskich, oraz na helikopterach. Par móc. Dziś chwalić się swoim ogromnym doświadczeniem, Artur Kielak pobierał lekcje u Najlepszych pilotów akrobacyjnych. Na uwagę zasługuje też Sam samolot, qui zobaczycie podczas pokazów-jego malowanie odnosi się do dywizjonu 303.

Sydney Charles afficher l`équipe niezwykłe statki powietrzne o charakterystycznej, Jáchyme rozpiętości skrzydeł i o sporych możliwościach. Jak przystało na motoszybowce, w jednej chwili mogą latać korzystając z własnego silnika, par po chwili wykorzystać siłę nośną Tak samo Jak szybowiec. Pokazy tej grupy à podniebne akrobacje wzbogacone pirotechniką je kolorowymi światłami-Takie pokazy wzbudzają podziw każdego. Sydney Charles-Twister Twister à Mały samolot Turystyczny domowej roboty, którego Konstrukcja pochodzi z Niemiec. Prototyp Tego modelu odbył swla Pierwszy lot w 2000 Roku i OD Tego czasu powstało niewiele ponad 20 Twistera egzemplarzy. Jeden z nich należy do brytyjskiego pilota tima dewsa, qui ma wieloletnie doświadczenie nie tylko na twisterze, ALE i na motoszybowcach. Twister jest auteur samolotem, Jednak zaskakuje swoimi możliwościami. Mateus Strama-Yak-3U R2000 Model, qui zobaczycie na pikniku w Zielonej górze jest ciekawym połączeniem-jest à Yak-3U R2000, qui Powstał na bazie modelu Yak-11. Samolot OD Niedawna znajduje się w Polsce, un Wcześniej przez Wiele lat brał Udział w pokazach i zawodach lotniczych w stanach Zjednoczonych.

Samolot dix Może lecieć z maksymalną Prà kością 640 km/h. pokaz na NIM wykona pilote matele Strama, qui na swoim koncie ma Loty wieloma modelami statków Powietrznych, w tym śmigłowcach, boeingu stearmanie Czy boeingu 737. Johan Gustafsson (szybowiec SZD-59 ACRO) Johan Gustafsson à szwedzki pilote akrobatyczny, qui mimo Swojego wieku, zdobył już Wiele tytułów, m.in. wielokrotnie został mistrzem Szwecji i mistrzem świata w akrobacji szybowcowej. Ponadto, Johan występuje też na wielu pokazach lotniczych, a na swoim koncie ma pokazy między przez w Australii, Grecji, Francji, Polsce, norvégii i Oczywiście w Szwecji.